Разлика помеѓу преработките на „Ајдутство“

Одземени 53 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: ru:Гайдуки
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Hajduk)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ru:Гайдуки)
[[pt:Haiduque]]
[[ro:Haiduc]]
[[ru:Гайдуки (личная охрана аристократии)]]
[[sr:Хајдуци]]
[[sv:Hejduk]]
126.172

уредувања