Категорија:1915: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:1915
с (Бот Додава: war:Category:1915)
с (r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:1915)
[[fi:Luokka:1915]]
[[sv:Kategori:1915]]
[[tl:KaurianKategorya:1915]]
[[ta:பகுப்பு:1915]]
[[tt:Төркем:1915]]
[[vi:Thể loại:1915]]
[[war:Category:1915]]
[[yo:Ẹ̀ka:1915]]
[[zh-yue:Category:1915年]]
[[zh:Category:1915年]]
127.214

уредувања