Разлика помеѓу преработките на „Август Фердинанд Мебиус“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
|name = Август Мебиус<br />''<small>August Ferdinand Möbius</small>''
|image = August Ferdinand Möbius.png
|image_size = 300px280px
|caption = Август Фердинанд Мебиус
|birth_date = {{датум на раѓање|1790|11|17|df=yes}}