Мем: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: eu:Meme (soziologia)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: cv:Мем)
с (r2.6.4) (Бот Менува: eu:Meme (soziologia))
[[es:Meme]]
[[eo:Memeo]]
[[eu:Meme (soziologia)]]
[[fa:میم]]
[[fr:Mème]]
127.201

уредување