Категорија:УНЕСКО: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:UNESCO
с (r2.7.1) (Бот Додава: kbd:Категория:УНЕСКО)
с (r2.7.1) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:UNESCO)
 
[[Категорија:Обединети Нации]]
 
[[kbd:Категория:УНЕСКО]]
 
[[ar:تصنيف:يونسكو]]
[[he:קטגוריה:אונסק"ו]]
[[jv:Kategori:UNESCO]]
[[kbd:Категория:УНЕСКО]]
[[ka:კატეგორია:იუნესკო]]
[[ky:Category:ЮНЕСКО]]
[[sw:Jamii:UNESCO]]
[[mrj:Категори:ЮНЕСКО]]
[[la:Categoria:UNESCO]]
[[lt:Kategorija:UNESCO]]
[[nn:Kategori:UNESCO]]
[[oc:Categoria:UNESCO]]
[[mrj:Категори:ЮНЕСКО]]
[[pl:Kategoria:UNESCO]]
[[pt:Categoria:UNESCO]]
[[ur:زمرہ:یونیسکو]]
[[vi:Thể loại:UNESCO]]
[[yo:Ẹ̀ka:UNESCO]]
[[bat-smg:Kateguorėjė:UNESCO]]
[[zh:Category:联合国教科文组织]]
86.434

уредувања