Разлика помеѓу преработките на „Теночтитлан“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: be:Тэначтытлан
с (r2.6.4) (Бот Менува: de:Tenochtitlan)
с (r2.6.4) (Бот Менува: be:Тэначтытлан)
[[an:Tenochtitlán]]
[[ay:Tinochtitlan]]
[[be:ЦеначцітланТэначтытлан]]
[[bg:Теночтитлан]]
[[ca:Tenochtitlán]]
126.173

уредувања