INkubusse

Членува од 20 февруари 2006
Додадени 4.030 бајти ,  пред 9 години
си ја враќам старата верзија
с (plainlink)
(си ја враќам старата верзија)
<!--
<span class="plainlinks" style="font-size: 38pt;">[http://www.youtube.com/watch?v=AeXoZur3M-M '''ЗАБРАНЕТЕ ГИ ВУВУЗЕЛИТЕ!''']</span>
<div class="usermessage" style="text-align:center; background:red; text-decoration: blink;">[[Разговор со корисник:Bjankuloski06#Image uploads, still]]</div>
<div style="text-align:center; color:red;">↑ '''Сѐ уште не го сфаќате сериозно?''' ↑</div>
-->{{DISPLAYTITLE:{{#if:{{NAMESPACE}}|{{NAMESPACE}}:|}}{{lcfirst:{{PAGENAME}}}}}}
{{Корисник:INkubusse/Навигација}}
{{администратор|tan}}
{{Корисничка страница|logo=yes}}
<!--{| class="messagebox standard-talk"
|[[Слика:Web-browser.svg|75п]]
| '''[[Корисник:INkubusse|iNkubusse]]''' е на одмор/патување во вистинскиот живот, од [[1 август]] [[2008]] до [[16 август|16]]-[[17 август|17]]-[[18 август]] [[2008]], и нема да може брзо да одговара на прашања. Сепак, може од време на време да се појави од некој извор на интернет. Патем, на одмор е во [[Хрватска]], а потоа во [[Словенија]] брка работа.
|}-->
<!--
<div class="usermessage" style="text-align:left">Важно 1: [[Корисник:INkubusse/Администрација]]
----
Важно 2: [[Разговор со корисник:Bjankuloski06#Image uploads]]
----
Важно 3: [[:en:Wikipedia:Ownership of articles]] <small>(за сите што имаат дел „Мои статии“ на корисничката страница)</small>
</div>
--><h2 style="padding:3px; background:#ccff99; text-align:center; font-size:90%; margin-bottom:5px;margin-top:0;"><font size=2pt>'''<span style="text-decoration: blink;"><</span>iNkubusse<span style="text-decoration: blink;">></span>'''</font><br>мојата корисничка страница</h2>
{| class="plainlinks" align="center"
|- valign="bottom"
|width="200px"|<center><imagemap> Image:Crystal Clear app messenger.png|45px
circle 64 64 64 [[User talk:INkubusse|Разговор]]
desc none</imagemap>
|width="200px"|<center><imagemap> Image:Crystal Clear app file-manager.png|45px
circle 64 64 64 [[Special:Contributions/INkubusse|Придонеси]]
desc none</imagemap></center>
|width="200px"|<center><imagemap> Image:Crystal Clear app email.png|45px
circle 64 64 64 [[Special:Emailuser/INkubusse|Е-пошта]]
desc none</imagemap></center>
|}
<div class="NavFrame">
<div class="NavHead" style="text-align:center; font-size: 90%; background: #ccff99;">[[Корисник:INkubusse/Инфокутија|Инфокутија]]</div>
<div class="NavContent" style="display:none;">
{| width=100% style="text-align:left;"
|-
| {{Корисник:INkubusse/Инфокутија}}
|}
</div>
</div>
<div class="NavFrame">
<div class="NavHead" style="text-align:center; font-size: 90%; background: #ccff99;">[[Корисник:INkubusse/Кориснички кутии|Кориснички кутии]]</div>
<div class="NavContent" style="display:none;">
{| width=100% style="text-align:left;"
|-
| {{Корисник:INkubusse/Кориснички кутии}}
|}
</div>
</div>
<div class="NavFrame">
<div class="NavHead" style="text-align:center; font-size: 90%; background: #ccff99;">[[Корисник:INkubusse/Шаблон:Разно|Друго]]</div>
<div class="NavContent" style="display:none;">
{| width=100% style="text-align:left;"
|-
| {{Корисник:INkubusse/Шаблон:Разно}}
|}
</div>
</div>
<div class="NavFrame">
<div class="NavHead" style="text-align:center; font-size: 90%; background: #ccff99;">[[Корисник:INkubusse/Одличја|Одличја]]</div>
<div class="NavContent" style="display:none;">
{| width=100% style="text-align:left;"
|-
| {{Корисник:INkubusse/Одличја}}
|}
</div>
</div>
 
[[bs:User:INkubusse]]
[[bg:User:INkubusse]]
[[cs:User:INkubusse]]
[[de:User:INkubusse]]
[[el:User:INkubusse]]
[[en:User:iNkubusse]]
[[fr:User:INkubusse]]
[[hr:User:iNkubusse]]
[[he:User:iNkubusse]]
[[ru:User:iNkubusse]]
[[sq:User:iNkubusse]]
[[simple:User:iNkubusse]]
[[sl:User:iNkubusse]]
[[sr:User:iNkubusse]]
[[uk:User:iNkubusse]]