Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2001“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
(дополнување)
с
{{Infobox Eurovision
|name = Евровизија 2001
|image = [[Податотека:ESC 2001 logo.pngsvg]]
|final = 12 мај2001
|presenters = Наташја Крон Бек<br />Зорен Пилмарк
3.883

уредувања