Разлика помеѓу преработките на „Анатомија на човекот“

с
r2.6.5) (Бот Додава: tl:Anatomiya ng tao
с (Бот Додава: mhr:Айдемын анатомий)
с (r2.6.5) (Бот Додава: tl:Anatomiya ng tao)
[[fi:Ihmisen anatomia]]
[[sv:Människans anatomi]]
[[tl:Anatomiya ng tao]]
[[th:กายวิภาคศาสตร์มนุษย์]]
[[uk:Анатомія людини]]
4.013

уредувања