Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Пламениот пехар“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.1) (Бот Менува: az:Harri Potter və Od Kuboku (kitab)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tl:Harry Potter and the Goblet of Fire)
с (r2.6.1) (Бот Менува: az:Harri Potter və Od Kuboku (kitab))
 
[[ar:هاري بوتر وكأس النار]]
[[az:Harri Potter və Od kubokuKuboku (kitab)]]
[[bn:হ্যারি পটার অ্যান্ড দ্য গবলেট অফ ফায়ার]]
[[bs:Harry Potter i Plameni pehar]]
[[mr:हॅरी पॉटर अँड द गॉब्लेट ऑफ फायर]]
[[ms:Harry Potter dalam Piala Api]]
[[ro:Harry Potter și Pocalul de Foc]]
[[mn:Харри Поттэр ба Галт хундага]]
[[nah:Harry Potter and the Goblet of Fire]]
[[pl:Harry Potter i Czara Ognia]]
[[pt:Harry Potter e o Cálice de Fogo]]
[[ro:Harry Potter și Pocalul de Foc]]
[[qu:Harry Potter nina q'iruwan]]
[[ru:Гарри Поттер и Кубок Огня]]
1.410

уредувања