Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: cv:Шахада
[[bg:Шахада]]
[[ca:Xahada]]
[[cv:Шахада]]
[[cs:Šaháda]]
[[cy:Shahadah]]
86.434

уредувања