Разлика помеѓу преработките на „Јероним Бос“

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: cy:Hieronymous Bosch
с (Бот Менува: zh:耶罗尼米斯·博斯; козметички промени)
с (r2.6.5) (Бот Додава: cy:Hieronymous Bosch)
[[ca:Hieronymus Bosch]]
[[cs:Hieronymus Bosch]]
[[cy:Hieronymous Bosch]]
[[da:Hieronymus Bosch]]
[[de:Hieronymus Bosch]]
4.013

уредувања