Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

с
бугарски јазик
с
с (бугарски јазик)
[[Категорија:Села во Општина Македонски Брод]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Старо село (Община Македонски брод)]]
5.612

уредувања