Разлика помеѓу преработките на „Горно Ботушје“

Додадени 32 бајти ,  пред 12 години
бугарски јазик
с
(бугарски јазик)
[[Категорија:Села во Општина Македонски Брод]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Горно Ботуше]]
5.612

уредувања