Разлика помеѓу преработките на „Епистемологија“

Додадени 36 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.6) (Бот Додава: tg:Маърифатшиносӣ
с (r2.5) (Бот Додава: cs, da, nds, nl, nn, no, sh Менува: de, hr, it)
с (r2.6.6) (Бот Додава: tg:Маърифатшиносӣ)
[[ta:அறிவாய்வியல்]]
[[th:ญาณวิทยา]]
[[tg:Маърифатшиносӣ]]
[[tr:Epistemoloji]]
[[uk:Епістемологія]]
1.530

уредувања