Разлика помеѓу преработките на „Синајска Гора“

Додадени 42 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.1) (Бот Додава: hi:माउण्ट सिनाई
с (r2.5.5) (Бот Додава: ace, ar, arc, arz, be-x-old, bn, cy, el, eo, es, et, fa, hy, id, ja, ka, la, lt, ms, nl, nn, no, pl, pt, ru, sr, sv, sw, tr, uk, yi, zh Брише: cs, da, sc, simple, sk Менува: de, en, fr, he, it, ta)
с (r2.6.1) (Бот Додава: hi:माउण्ट सिनाई)
[[fr:Mont Sinaï]]
[[hy:Սինայ (լեռ)]]
[[hi:माउण्ट सिनाई]]
[[id:Gunung Sinai]]
[[it:Monte Sinai]]
1.410

уредувања