Стеван Мокрањац: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: tr:Stevan Stojanović Mokranjac
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Stevan Stojanović Mokranjac)
[[it:Stevan Stojanović Mokranjac]]
[[ja:シュテファン・モクラーニャッツ]]
[[sh:Stevan Stojanović Mokranjac]]
[[sl:Stevan Stojanović Mokranjac]]
[[sr:Стеван Стојановић Мокрањац]]
[[sh:Stevan Stojanović Mokranjac]]
[[tr:Stevan Stojanović Mokranjac]]
86.434

уредувања