Разлика помеѓу преработките на „Скандиум“

Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: tl:Iskandiyo
с (r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Скандий)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tl:Iskandiyo)
[[fi:Skandium]]
[[sv:Skandium]]
[[tl:IskandyoIskandiyo]]
[[ta:இசுக்காண்டியம்]]
[[te:స్కాండియం]]
11.372

уредувања