Разлика помеѓу преработките на „Нова Демократија (2008)“

нема опис на уредувањето
с
party_logo = [[Податотека:Demokracia e Re_logo.jpg|150px|]] |
party_articletitle = |
leader = [[Имер Селмани]] |
foundation = [[2008]] |
ideology = либерализам |