Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: fr:Université d'État de Tetovo
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Université d'État de Tetovo)
[[de:Universität Tetovo]]
[[en:State University of Tetovo]]
[[fr:Université d'État de Tetovo]]
[[no:Statsuniversitetet i Tetovo]]
[[pl:Państwowy Uniwersytet w Tetowie]]
34.422

уредувања