Отвори го главното мени

Промени

с
r2.7.1) (Бот Додава: ckb:باشووری ئەفریقا
[[sq:Afrika jugore]]
[[sk:Južná Afrika (časť)]]
[[ckb:باشووری ئەفریقا]]
[[sr:Јужна Африка (регија)]]
[[sh:Južna Afrika (regija)]]
5.104

уредувања