Печ: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:پچ (شهر)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: mr:पेक्स)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:پچ (شهر))
[[eo:Pécs]]
[[eu:Pécs]]
[[fa:پچ (شهر)]]
[[fr:Pécs]]
[[gl:Pécs]]
[[he:פץ']]
[[sw:Pécs]]
[[mrj:Печ (Венгри хала)]]
[[la:Sopianae]]
[[lv:Pēča]]
[[nn:Pécs]]
[[oc:Pécs]]
[[mrj:Печ (Венгри хала)]]
[[pl:Pecz]]
[[pt:Pécs]]
24.517

уредувања