Разлика помеѓу преработките на „Ѓорѓи I (Грција)“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: id:George I dari Yunani
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Geroge I dari Yunani)
с (Бот Менува: id:George I dari Yunani)
[[gl:Xurxo I de Grecia]]
[[ko:요르요스 1세]]
[[id:GerogeGeorge I dari Yunani]]
[[it:Giorgio I di Grecia]]
[[he:גאורגיוס הראשון, מלך היוונים]]
8.502

уредувања