Хирохито: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: bo:ཧི་རོ་ཧི་ཐོ།; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be:Хірахіта)
с (Бот Додава: bo:ཧི་རོ་ཧི་ཐོ།; козметички промени)
 
{{Link FA|he}}
 
{{Link FA|uk}}
 
[[ku:Hirohito]]
[[zh-yue:昭和天皇]]
 
[[af:Hirohito]]
[[be:Хірахіта]]
[[be-x-old:Хірахіта]]
[[bo:ཧི་རོ་ཧི་ཐོ།]]
[[bs:Hirohito, car Japana]]
[[br:Hirohito]]
[[kk:Хирохито]]
[[sw:Hirohito wa Japani]]
[[ku:Hirohito]]
[[la:Hirohitus]]
[[lv:Hirohito]]
[[war:Hirohito]]
[[yi:היראהיטא]]
[[zh-yue:昭和天皇]]
[[bat-smg:Hirohito]]
[[zh:昭和天皇]]