Разлика помеѓу преработките на „Кјото“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: mr:क्योतो
с (r2.5.2) (Бот Додава: arc, hy, kl, sco, ur Брише: fj Менува: it, vi)
с (Бот Менува: mr:क्योतो)
[[hu:Kiotó]]
[[ml:ക്യോട്ടോ]]
[[mr:क्योटोक्योतो]]
[[arz:كيوتو]]
[[ms:Kyoto]]