Разлика помеѓу преработките на „Малев“

Одземени 160 бајти ,  пред 8 години
с (Бот Додава: eo:Malév)
|185 (24/161)
|САД, Канада, Азија<br />
|Планирано е да биде исклучен од сообраќај во блиска иднина
|-
|[[Фокер 70]]
|5
|72 (12/60)
|Европа
|Планирано е да биде исклучен од сообраќај во блиска иднина
|-
Анонимен корисник