Скриени страсти: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|starring = [[Дана Гарсија]]<br> [[Марио Симаро]]<br> [[Мајкл Браун]] <br> [[Паола Реј]]<br> [[Хуан Алфонсо Баптиста]]<br> [[Наташа Клаус]]
|opentheme = "Fiera Inqueta"
|country = [[Колумбија/]] [[САД]]
|language = [[шпански]]
|num_episodes = 188
2.930

уредувања