Разлика помеѓу преработките на „Mozilla Firefox“

Додадени 8 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Мрежна програмска опрема]]
[[Категорија:Интернет]]
[[Категорија:Прелистувачи Веб прелистувачи]]
 
{{Link FA|ar}}