Патмос: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ka:პატმოსი
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: mr:पॅटमोस)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ka:პატმოსი)
[[it:Patmo]]
[[he:פטמוס]]
[[ka:პატმოსი]]
[[la:Patmos]]
[[hu:Patmosz]]
34.422

уредувања