Разлика помеѓу преработките на „Источна полутопка“

Додадени 40 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Усходняе паўшар'е
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:Hemispheres of the Earth)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Усходняе паўшар'е)
[[ar:نصف الأرض الشرقي]]
[[az:Şərq yarımkürəsi]]
[[be:Усходняе паўшар'е]]
[[cv:Хĕвел тухăç çур чăмăрĕ]]
[[cs:Východní polokoule]]
86.434

уредувања