Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.1) (Бот Додава: scn:Atollu di Midway
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fo:Midwayoyggjar)
с (r2.5.1) (Бот Додава: scn:Atollu di Midway)
[[ro:Atolul Midway]]
[[ru:Мидуэй]]
[[scn:Atollu di Midway]]
[[simple:Midway Atoll]]
[[sk:Midway]]
59.415

уредувања