Никос Захаријадис: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Nikos Zachariadis
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Nikos Zachariadis)
[[es:Nikos Zachariadis]]
[[hr:Nikolaos Zachariadis]]
[[it:Nikos Zachariadis]]
[[pt:Nikos Zachariádis]]
[[ru:Захариадис, Никос]]
34.422

уредувања