Разлика помеѓу преработките на „Мец“

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: pfl:Metz
с (r2.6.4) (Бот Додава: als:Metz)
с (r2.6.4) (Бот Додава: pfl:Metz)
[[hu:Metz]]
[[mr:मेस]]
[[ro:Metz]]
[[nl:Metz]]
[[ja:メス (フランス)]]
[[nn:Metz]]
[[oc:Mètz]]
[[pfl:Metz]]
[[pl:Metz]]
[[pt:Metz]]
[[ro:Metz]]
[[ru:Мец]]
[[sq:Metz]]
126.669

уредувања