Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: id:Laut Liguria
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: scn:Mari Lìguri)
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Laut Liguria)
[[hi:लिगुरियन सागर]]
[[hr:Ligursko more]]
[[id:Laut Liguria]]
[[os:Лигурийы денджыз]]
[[it:Mar Ligure]]
34.422

уредувања