Костромска област: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: fa:استان کوستروما
с (Бот Менува: fa:اوبلاست کوستروما)
с (r2.5.2) (Бот Менува: fa:استان کوستروما)
 
[[Категорија:Костромска област| ]]
 
[[kbd:Кострома област]]
 
[[ace:Oblast Kostroma]]
[[es:Óblast de Kostromá]]
[[eo:Kostroma provinco]]
[[fa:اوبلاستاستان کوستروما]]
[[fr:Oblast de Kostroma]]
[[ga:Cúige Kostroma]]
[[he:מחוז קוסטרומה]]
[[pam:Kostroma Oblast]]
[[kbd:Кострома област]]
[[ka:კოსტრომის ოლქი]]
[[sw:Kostroma Oblast]]
708

уредувања