Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fo:Midwayoyggjar
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с r2.7.1) (Бот Додава: fo:Midwayoyggjar
Ред 33:
[[eu:Midway atoloia]]
[[fa:جزیره مرجانی میدوی]]
[[fo:Midwayoyggjar]]
[[fr:Îles Midway]]
[[gl:Atol de Midway]]
Ред 50 ⟶ 51:
[[hu:Midway-atoll]]
[[ms:Atol Midway]]
[[ro:Atolul Midway]]
[[nl:Midway (eiland)]]
[[ja:ミッドウェー島]]
Ред 56:
[[pl:Midway]]
[[pt:Atol Midway]]
[[ro:Atolul Midway]]
[[ru:Мидуэй]]
[[simple:Midway Atoll]]
86.434

уредувања