Разлика помеѓу преработките на „Есеј“

Одземени 40 бајти ,  пред 8 години
Одбиена последната промена (од 79.126.235.189) и вратена ревизијата 1977203 од WikitanvirBot
(Одбиена последната промена (од 79.126.235.189) и вратена ревизијата 1977203 од WikitanvirBot)
 
Примери за есеи:
(ќе биде надоплонето...)ВЕ МОЛАМ ПОБРЗАЈТЕ!!!!!!
 
[[Категорија:Литературни изрази]]
3.883

уредувања