Отвори го главното мени

Промени

Додаден 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ilo:Deciembre 10
[[hr:10. prosinca]]
[[io:10 di decembro]]
[[ilo:Deciembre 10]]
[[bpy:ডিসেম্বর ১০]]
[[id:10 Desember]]
34.422

уредувања