Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Почетен курс (Зачленување)“

с
Брзо додавање категорија pesni (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија pesni (со користење на HotCat))
'''Книги'''
• Мемоари и песни од Филис Витли, родена Африканка и робинка (Бостон: издадена од Гео. В. Лајт, 1834 год.), исто така од Маргарета Матилда Одел.
 
[[Категорија:pesni]]
1

уредување