Разлика помеѓу преработките на „Есеј“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: my:စာမွန်
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:Эссе)
с (r2.7.1) (Бот Менува: my:စာမွန်)
[[ml:ഉപന്യാസം]]
[[mr:निबंध]]
[[my:အက်ဆေးစာမွန်]]
[[nl:Essay]]
[[ne:निबन्ध]]
24.517

уредувања