Разлика помеѓу преработките на „Антонио Бандерас“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ga:Antonio Banderas
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Antonio Banderas)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ga:Antonio Banderas)
[[fa:آنتونیو باندراس]]
[[fr:Antonio Banderas]]
[[roga:Antonio Banderas]]
[[gl:Antonio Banderas]]
[[hr:Antonio Banderas]]
[[lt:Antonio Banderas]]
[[hu:Antonio Banderas]]
[[ro:Antonio Banderas]]
[[nl:Antonio Banderas]]
[[ja:アントニオ・バンデラス]]
[[pl:Antonio Banderas]]
[[pt:Antonio Banderas]]
[[ro:Antonio Banderas]]
[[ru:Бандерас, Антонио]]
[[sco:Antonio Banderas]]
86.434

уредувања