Разлика помеѓу преработките на „Комунистичка партија на Советскиот Сојуз“

с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Sobietar Batasuneko Alderdi Komunista
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Sobietar Batasuneko Alderdi Komunista)
[[es:Partido Comunista de la Unión Soviética]]
[[eo:Komunista Partio de Sovetunio]]
[[eu:Sobietar Batasuneko Alderdi Komunista]]
[[fa:حزب کمونیست اتحاد شوروی]]
[[fr:Parti communiste de l'Union soviétique]]
34.422

уредувања