Разлика помеѓу преработките на „Томас Кромвел“

Одземени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: en:Thomas Cromwell
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:توماس كرومويل)
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:Thomas Cromwell)
[[de:Thomas Cromwell, 1. Earl of Essex]]
[[et:Thomas Cromwell]]
[[en:Thomas Cromwell, 1st Earl of Essex]]
[[es:Thomas Cromwell]]
[[eo:Thomas Cromwell]]
24.517

уредувања