Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: br:Jodie Foster
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Менува: lv:Džodija Fostere)
с (r2.7.1) (Бот Додава: br:Jodie Foster)
[[ar:جودي فوستر]]
[[bs:Jodie Foster]]
[[br:Jodie Foster]]
[[bg:Джоди Фостър]]
[[ca:Jodie Foster]]
86.434

уредувања