Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 2010 година“

с
с (r2.6.5) (Бот Додава: de:Kategorie:Fußball 2010)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Categoria:Competicions futbolístiques del 2010)
[[be-x-old:Катэгорыя:2010 год у футболе]]
[[bs:Kategorija:2010 u nogometu]]
[[ca:Categoria:Competicions futbolístiques del 2010]]
[[cs:Kategorie:Fotbal v roce 2010]]
[[da:Kategori:Fodbold i 2010]]
24.517

уредувања