Разлика помеѓу преработките на „Бурунди“

Одземени 6 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: nah:Burundi
с (r2.6.5) (Бот Менува: nah:Burundi (nci))
с (r2.7.1) (Бот Менува: nah:Burundi)
[[az:Burundi]]
[[bm:Burundi]]
[[bjn:Burundi]]
[[bn:বুরুন্ডি]]
[[bjn:Burundi]]
[[zh-min-nan:Burundi]]
[[be:Бурундзі]]
[[ms:Burundi]]
[[mn:Бурунди]]
[[nah:Burundi (nci)]]
[[na:Burundi]]
[[nl:Burundi]]
24.517

уредувања