Категорија:Фудбалот во 1969 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: ro:Categorie:1969 în fotbal
с (r2.6.3) (Бот Додава: cs:Kategorie:Fotbal v roce 1969)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Categorie:1969 în fotbal)
[[pl:Kategoria:1969 w piłce nożnej]]
[[pt:Categoria:Futebol de 1969]]
[[ro:Categorie:1969 în fotbal]]
[[ru:Категория:1969 год в футболе]]
[[sv:Kategori:Fotbollsåret 1969]]
34.422

уредувања