Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: se:1772
[[ru:1772 год]]
[[sah:1772]]
[[se:1772]]
[[sa:१७७२]]
[[sq:1772]]
6.057

уредувања