Разлика помеѓу преработките на „Џибути“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: nah:Yibuti
с (Отстрането уредувањето на KamikazeBot (разговор), вратено на последната верзија на WikitanvirBot)
с (Бот Менува: nah:Yibuti)
[[ms:Djibouti]]
[[my:ဂျီဘူတီနိုင်ငံ]]
[[nah:Yibuti (nci)]]
[[na:Djibouti]]
[[nl:Djibouti (land)]]
8.502

уредувања