Разлика помеѓу преработките на „Бахами“

Одземени 6 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: nah:Bahamas
с (r2.7.1) (Бот Менува: nah:Bahamas)
[[ms:Bahamas]]
[[mwl:Bahamas]]
[[ronah:Bahamas]]
[[nah:Bahamas (nci)]]
[[na:Bahamas]]
[[nl:Bahama's]]
[[pt:Bahamas]]
[[crh:Bahamalar]]
[[nahro:Bahamas (nci)]]
[[rm:Bahamas]]
[[qu:Bahamakuna]]
24.517

уредувања